Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz randras #326 üzenetére

    Gondolom neked szifonod :D Mindenesetre engedd meg, hogy megköszönjem a magam és az egész közösség nevében ezt a remek, építő jellegű hozzászólást! Örülök, hogyismét elgondolkodtatál azon a kérdésen, hogy miért köp valaki be egy fórumba ha nem tetszik neki az adott cucc...

    MÁS:

    igen, mostmár több helyen is olvastam ezt a 4 megapixel dolgot. Hát mit mondjak nagyon kiváncsian várom.
    Ezt meg nem tudtam, hogy ez egy új opció ami a videóbemutatón van, örülök ha nem tűnik el a klasszikus Sense mert az egyenlő lenne a HTC megszűnésével.

    Stauffenberg

    Na na na várjunk csak. Ez ne haragudj, de hülyeség, hogy ettől a 4 megapixel dologtól anyagilag tönkremennek. De komolyan, ki nem tesz rá, hogy hány megapixeles a kamera, ha jobb képeket fog csinálni, mint egy csilliómegapixeles telefon? Én az N82 óta azon imádkozom, hogy álljon már meg a megapixel háború és ahelyett inkább a minőségen javítsanak. Most itt az esély, hogy felmutassanak valamit! És ha nem is lesz jobb mint a konkurens cégek 13 megapixeles zászlósai, hanem csak azt a szintet is hozza MÁR akkor is nagyot léptek és a következő HTC zászlós mindent vinni fog. Én ezt így képzelem el.

    [ Szerkesztve ]

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák