Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz SRC #34 üzenetére

    És eljutottunk az autóktól a politikáig. Gratulálok. Valóban ők a hibások hogy egy 20 éves Citroen szar. Meg a csippek.

    Bele se kezdek hogy honnan jöttem és mit tettem hogy ide jussak, a hatalmas luxusba, hogy két müködő használt autót is nevemen tudhatok, amiből a fiatalabb is épp 10 éves, biztos úgyis káder voltam és arany kanállal a számban születtem, így nem érthetlek meg ... Tuti akkor is a narancsra szavaztam amikor még vikotor oviban ült, úgyhogy ja. Lehet utálni, mert attól jobb lesz. Másképp nem is lehet, ekkora vagyonra nem lehet szert tenni másképp. Egyébként meg nem is hazánk jelenlegi területén születtem alapvetően, szóval én is csak migráltam. Minden egyes nap biztos azért sétáltam 10km-et kb melóba meg vissza, mert edzésben kellett lenni a hétvégi golfozáshoz.

    Maradjunk abban, hogy SOHA nem volt szempont az autógyártás történelmében, hogy tartós, könnyen szerelhető, mindent kibíró konstrukciókat gyártsanak. Najó egy ember próbálkozott ezzel meg az is hamar sittre került mert kokainárulásból próbált pénzt szerezni. Az biztos mondjuk, hogy a jelenlegi merci kínálatból sose lesz nagybani piacos zöldségnepper szállító és nyeli majd el a lángossütőből kieső olajat 30+ évesen, továbbá nem fognak melósokat hurcolászni benne építkezésre. Ettől még tény a tény, mikrokontroller nélkül se voltak tartósak, pláne nem megbízhatóak az autók. Mondjuk tény hogy nem kellett a trabinan új ima kódot kérni a bosch szerverről a lakótelep garázssorán kalákában hengerfejező fusizó szomszédoknak...

    A használt piac beárazza magát, semmi köze ehhez a kormánynak vagy az autógyártóknak. Annyiért árulják amennyiért megveszik, ha valami kotvány szar, akkor az olcsó lesz, ha meg 18 évesen is rentábilisen üzemeltethető, keresett, pl a jazz, akkor az meg drága. A piac így működik, és ez egy önszabályozó kör. Innentől nem a gyártó és a politikai elit hibája hogy egy jazz ennyi, ha nem lehetne eladni és a nepperen meg a magánemberen rohadna, hamar beesne a csakviddmárinnen filléres kategóriába. Minden másra ott a régi swift, 200 alatt már van piacon olyan ami elvisz az állomásig meg vissza, és otthon is meg tudod szerelni ha akarod. Mondjuk a rejtett erőforrások valszeg azt is ellopják.

Új hozzászólás Aktív témák