Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz moonman #879 üzenetére

    "először is ne hazudtolj meg, sosem minősítettem bukásnak a Vistát">először is érzékeny lelkecskédet nem akartam megbántani, ha nem írtad, nem írtad, bocs, rosszul emlékeztem.
    idézni meg nem idézek, mert kimagyarázni ki tudsz bármit. attól még Bill Veghte nem az éppen futó, elvileg már megbízható OS-t ajánlotta, hanem a még RC zsírújat.
    nem tudom, ez a statisztika számít-e itt? mert ez azt mutatja, hogy egy alig 3 hónapos OS elérte az előtte több, mint 3 évvel kiadott OS mennyiségének 1/3-át, míg eme több, mint 3 éves OS az őt megelőző OS részvételi arányának 1/3-át 3 év alatt sem érte el. ez akkor mi, ha nem bukás? és hangsúlyoznám, nem a termék minőségéről van szó, hanem az eladhatóságáról.

    (#881) moonman
    a hw-összetevők után, külön-külön az egyes darabokra az azokat gyártókkal szerződve egyet sem, a gép összeállítójával az egész hw-csomagra egyet, így igen.

    harmadszor, most kiemelem a kérésem lényegét:
    "linkelj egy olyan leírást a gyártó oldaláról, ami azt bizonyítja, hogy kizárólagosan a windowsokhoz tervezték"

    "(nem véletlen ám a driver- és szoftverminősítéshez kitalált "Windows Logo Program" sem.)">valóban nem véletlen. a célja, hogy megfelelő drivereket és megfelelő módon adjanak a gép mellé a windowshoz. ahhoz nincs köze, hogy kizárólagosan csak windows-zal menjenek a hw-ek vagy lehet, hogy ilyen is van ebben a programban? az csúnya lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák