Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz hunluki #65 üzenetére

    Nekem i5-3570K volt így. Amikkel játszottam egyedül Detroit: Become Human és a Red Dead Redemption 2 esetében volt kevés a 4/4 mag/szál. De mindkettőhöz jött patch, és javult a helyzet, játszható szintre léptek azok is.

    Azért ideiglenesen lecseréltem egy Xeonra a CP2077 megérkezéséig, aztán majd váltok... még nem tudom mire. Mert a Zen2 esetén az X570 deszka nyújt extrát, de azzal együtt azért már olcsónak az AMD platform sem olcsó. Mivel pedig versenyeznie nem kell, az AMD sem kapkod a B550 kihozatalával, aki PCI-Express 4.0-át szeretne esetleg a jövőállóság miatt, az csengessen az X570-ért. :U

    A PC is célhardver - arra a célra rakod össze, amire használni szeretnéd. Bármit is csinálsz, a konzol sose fogja elérni a PC teljesítményszintjét. A PS5 is azt a grafikai teljesítmény-szintet tudja nyújtani várhatóan, mint egy RTX 2080Ti. De ahhoz kelleni fog 1-2 év, hogy ezt ki is tudják rendesen használni, addigra pedig már a realtíve olcsóbb dVGA-k (150e Ft árszint) is tudni fogja.

    Mivel pedig a konzol továbbra is csak a legszélesebb rétegek kiszolgálására alkalmas, aki ezen túl szeretne nézni, nem marad már, mint a PC. Mondjuk mikor fognak olyan játékok kijönni, mint az [Ultimate Admirals: Dreadnoughts] vagy a [War on the Sea]?

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák