Új hozzászólás Aktív témák

  • zmitya

    csendes tag

    válasz KKK-007 #73 üzenetére

    hat nezzetek, ha mar igy belecsoppentem elmondhatom a velemenyem, de tenyleg en mas szemszogbol nezem a dolgokat ugylatszik...

    tehat a pedal nagyon szep volt, impozans, hogy ugy mondjam "volt benne anyag".
    rezgett a fek,ha 100%-ig nyomtam haha..

    no ez pont az, ami engem full nem erdekel...

    amik nekem nem teteszettek:

    - tul kemeny volt a fek nekem
    - volt deadzone a fekben, amit sosem tudtam teljesen eltuntetni
    - tul kosszu uton jart a gazpedal

    tudom tudom, lehet alligatni, attenni masik lyukba, esztergaltatni/venni hezagolokat a fekhez, stb, meg is tettem...

    1)
    megprobaltam a feket attenni a kovetkezo lyukba, nem gurulos a szekem, de ha max-ig kellett nyomni, akkor majdnem hatrabillentem...

    2) kivettem a rugot.., na ugy mar csak a loadcell ellen kellett kuzdeni, meg a benne levo kis szivaccsal, sokkal jobb lett..

    3)
    esztergaltattam a fekhez hezagolokat, de sosem tudtam a holtjatekot teljesen eltuntetni...
    egy pici mindig volt, vagy mar nyomta a feket :(

    tudom ez nem logikus, de ez volt..

    egy csutortoki napon kaptam meg, egesz hetvegen nyomtam vele, tehat kapott eleg idot ugygondolom, lecsavartam vele 1300 !!! kort, es nem volt az igazi

    az ausztral palyan mentem, a regi ligamnak ott volt versenye vasarnap este, ki akartam ott probalni...

    hat vegigmentem a futamon, de hat amikor mar alig varom a futam veget, mert egyszeruen nem esik jol menni a 40. korben, ott valami nemjo..

    aztan atmentem a malaj palyara, ami mar egy kicsit trukkosebb, ott kell kisebbeket/okosabbakat is fekezni..

    no, hat a hires loadcell ott megadta magat nalam..
    egyszeruen nem tudtam 2 egyforma kort menni, es higyjetek el ugy egyebkent tudok..

    neztem a telemetriamat, es hat a fekezest egyszeruen nem tudtam megszokni...

    az mar ugye cipos pedal, zokniban nekem rosszvolt, am szinten fura...

    szoval egyszeruen nekem nemjott be sajnos, a legnagyobb bajom a fekkel volt tehat, tul kemeny, nekem megszokhatatlanul kemeny volt, elvonta a figyelmem..

    azt is hozza kell tennem, hogy azota ahogy olvastam a load cell-juk nem egy ipari dolog, eleg hamar megadja magat, ajanljak, hogy egybol vegyel egy tartalekot...

    namost keremszepen, amikor mar az utolso tizedemhez 200 kort kell menni hogy egyet elorebb lepjek a hotlapson, akkor nem akarok azzal foglalkozni, hogy kezd beszarni a loadcell, nem pont ugy me'r mint tegnap, vagy epp nem mer semmit

    es azzal sem, hogy miert nem tudok 2 egyformat fekezni egy kanyarban..

    tehat a tenyleg, hogy lehet, h en vagyok 2 ballabas, de nekem nemjott be, igy visszakuldtem ...

    ennyi a tortenet

Új hozzászólás Aktív témák