Új hozzászólás Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz teratti #151 üzenetére

    Thrustmaster ≠ Trust! :P
    Sokan keverik.

    Pedig a Thrustmaster már akkor PC-s kormányokat gyártott, amikor a Logitech még csak egy felkapaszkodó egér beszállító volt. Csak hát a tengerentúlról nem nagyon jöttek át a termékei

    Most úgy kerültem ide, hogy 3 év DFGT használat után gondoltam, hogy talán váltanék és beruháznék egy drágább készülékre. Nem mintha bajom lenen a mostanival, ami még mindig nem lóg, és örömmel veszem rajta a D-Padet is (igaz, az élvezhető használathoz alapból kell a pedálba kell a labda, meg a rugó elfordítós tuning)
    Fanatec termék egyáltalán nem érdekel, mivel Logitech és Thrustmaster kormányokat használtam és egyikkel sem volt soha gondom, nem vágyok a német precizitás megtapasztalására az ügyfelesekkel :)
    G27 szintén nem kelle a ferde fogazás és a nem központosított kormánykerék miatt (engem zavar, hogy tekerés közben több centit fel-le jobbra-balra kimozog a perec). Kicsivel több gombja van mint a G25-nek, de kinézetre elég kínai, főleg a LED-ekkel.

    Szó ami szó, maradt piacon elérhető a T500, TRS8 váltóval akciózzák 140 körül. Gondoltam utána olvasok, mert nehezen szoktam váltani, és egyáltalán nem vagyok meggyőzve. Most ez a csavar balhé eszembe juttatja a régi Thrustmaster kormányomat, ott is időnként utána kellett húzni :O
    Nagy probléma még a kormány ház mérete és a felfogatás is. Íróasztalon kellene használni, naponta többször fel/le venni és betenni alá. Szinte kizárt, ahogy látom. Mindezeken felül a telefon csatoló sem bírná sokáig a mozgatást, a cégnél az összes emelgetett telefonban volt már probléma ezzel a plexis vacakkal.

    Végezetül, azt hiszem, még egy ideig várni kell, hogy kijöjjön egy másik álom készülék!
    Addig marad a GT (ennek is jól felment az ára, duplájára), csak egy jó pedálszett lenne mellé.. De ilyen kombót meg szerintem senki nem próbált

Új hozzászólás Aktív témák