Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecsy

    tag

    válasz #31757056 #878 üzenetére

    Kedves Cayman!

    Az ESATO-n ráleltem néhány SE-vel készített képedre,és azt szeretném Tőled megkérdezni,hogy ezt a képet hogyan tudtad elkövetni ilyen gyönyörűre egy k550i-vel? :Y

    [link]

    Már több napja azon gondolkodom,hogy vajon érdemes lenne-e lecserélni a d750i-met egy k550i-re....nagyon sok minden szól a csere mellett (sokkal gyorsabb hardver,jobb kijelző,több funkció); viszont alaposan utánanéztem a neten,és mindenhol csak sokkal rosszabb minőségű tesztképek fogadtak,mint amilyet a jó öreg d750-esem tud készíteni. Ám most megláttam a Te képedet...és...hmmm...mit is mondjak... :DDD ....kitértem a hitemből... :Y :R :C
    Ha ilyenekre is képes ez a telefon,gondolkodás nélkül rohanok az első T-Mobile boltba megvenni... :DD kérlek győzz meg hogy érdemes... ;]

    Egyébként semmit sem módosítottál,ez az eredeti fotó,ahogyan kijött a telóból? :D
    Csak azért vagyok így meghökkenve,mert mindehol szemcsés és homályos képek fogadtak...ez egy egyedi kameradriverrel készült,vagy a gyári? T-éknél vajon lenne esélyem egy ilyet kifogni? :DDD

    Köszönöm hogy meghallgattál és várom válaszod! :R

Új hozzászólás Aktív témák