Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz Fecsy #885 üzenetére

    Micsoda Úriemberek is járnak ide, hát örömmel válaszolok egy ilyen megkeresésre :) A szóban forgó fotómodellem egyébként egy nem kicsi bogár volt, kb 4-5cm-es a termete, ezért makró módban és ráadásul nappali fényben nem volt nehéz ilyen jó képet készíteni róla! Teljesen automata üzemmódba és a gyári kamera driverrel készült a fotó! A többi esato-n található képem közül például az N95-ös hátulról kompozíció már egy tuningol kameradriverrel készült, amin a szemcsésedést az erősebb élesítés okozza.

    Igen valóban a K550i már fejletteb szoftverrel rendelkezik, valamint a java motorja képessé teszi ha jól emlékszem 8db java alkalmazás egyidejű futtatására (ha nem így van javítsatok ki), fejlődtek a szervezőfunciók, a menü szebb lett, a kijelző jobb szerintem is. Szerintem fotózás terén az a helyzet hogy a nappali, a nappali makrómód, illetve a segédfénnyel készített makró módos képek is szebbek lesznek gyárilag mint a D750i képei, de beltéri és éjszakai fotózásban sajnos csúnyán lemarad a K550i. Igaz hogy le lehet cserélni a kamera drivert, és én már találtam olyat is amivel egész jó képet tudok az említett módok közt is csinálni. Ha nem lenne már 3 hete szervízben a K550i-m, mostanára már biztosan találtam volna az új kamera driverek közül egy olyat amivel elégedett is lehetnék. Ennek alapján viszont nem tudlak meg győzni a cseréről, csak a kamera miatt, illetve idegesítő lehet majd a recsegő hátlap. De funkcionalitásban már többet tud a K550i... Hát nem tudom...

Új hozzászólás Aktív témák