Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz Degeczi #178 üzenetére

    Azt a részt már végig zongoráztam. Az egyik eszköznél talán bele is törődött, de pl. a tévénél minden áron választani kellett channel 1,2,3,4 vagy x közül, és visszakerültem az előző pontra. Igazából a "source input missing" ugye nem is erre való beállítás. Ez fölé/alá kéne még egy pont, ahogy korábban is írtam, hogy ne kapcsoljon bemenetet.
    Delay állítás eszembe jutott, csak aztán ellustálkodtam a dolgot, de ez a rész annyira talán nem vészes. Először bekapcsol minden eszközt aránylag gyorsan. Itt meg is állhatna. Ez után kezd el újra végigmenni mindegyiken, és bemeneteket kapcsolgatni. PC-nél ugye értelme nincs, mert még javában bootol, még a tévé is vakarózik.
    A javas beállító programban van olyan opció az inputoknál, hogy " stays on whatever it was on when it was turned off". Sajnos ez a program úgy néz ki nem támogatja a 885-öt. A másikból pont ez hiányzik.

    A leírás szövege:
    A Next után lehet meghatározni azt, hogy az aktivitás befejeztével, a következő bekapcsoláskor a tv melyik alap bemenetre álljon rá. (Az első opció, hogy maradjon ott, ahol kikapcsoláskor állt.)
    Bár ez sem pont az, amit keresek.

    A teljes cikk tomy11-nek is hasznos lehet. Ez alapján el lehet indulni, ha sikerül megérteni a működését.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák