Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Steve1207 #7 üzenetére

    Én is azt mondom, legyen egyszerű, könnyen átlátható és kész. Design meg mókolás nem kell, csak a funkcionalitás a lényeg.
    Nekem speciel az sem tetszik a webes felületen, hogy külön kisablakban nyílik meg az "új email írása" rész. Zavaró. Bár ez személyes, másnak ettől még tetszhet.

    Mobilon én még régifajtát használok és ott az zavar részben, hogy van külön elküldött e-mailek rész meg kimenő e-mailek.. Miközben weben ilyen nincs. Csak elküldött van. Nem is értem mire való a kimenő rész, az tök üres... mégis gyakran abba lépek be véletlenül... :)

    @Krugszvele:

    Huh a google maps-et ne is mond. Most amióta újítottak én is azzal küzdök... Hogy mocskosul lassú. Eleve állandóan felbukkan egy ablak kezdéskor. Gondolom az majd el fog tűnni idővel, de szvsz már rég lejárt az az idő... Aztán ott van az a sok szar navigáló ikon meg a kis fotócskák meg a műhód képe... mikor mindez szépen letisztultan megvolt eddig is, nem zavaróan. Aztán bemegyek utcanézetbe és hirtelen azt se tudom hogy kell kilépni ebből? Mire rájövök, hogy a bal felső sarokban, az épp aktuális utca megnevezés mellett van egy aprócska "balra" nyíl és baszki az visz vissza a normál térképnézetbe! :((( Szóval vicc.

    A keresőben csak az zavar, hogy megjelent egy külön menü, amiben a többi szolgáltatás is fel van sorolva. Eddig ez a fejlécben volt, egyszerűen. Most plusz kattintás... csakhogy körülményesebb legyen. Ugyanez képkeresésnél, a keresőeszközök plusz menügomb után jönnek csak elő, miközben régen mind ott volt közvetlenül a fejlécben.
    Ugyanez mobilos verzióban el se érhető. Legalábbis nem mind. Szóval mobilon át kell váltanom normál nézetbe hogy normálisan tudjak képet keresni szűkítéssel. Mert a mobiloson egyszerűen nincsenek meg ezek a lehetőségek.
    Szóval na, az eddigi változások nekem nagyon nem tetszettek és van amit a mai napig nem tudok megszokni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák