Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz wwenigma #1333 üzenetére

    Low grade lapka, mi? Aztán miből vontad ezt le? A korábbi Ryzen generációknál se volt az, miért pont most változna?
    Én azért veszek sima 3600-ast, mert az a +200MHz nekem nem ér meg majdnem 20e-t(amikor megrendeltem annyi volt a különbség), és a Precision Boost miatt amúgy is maxon járnak, kézzel húzni nem igazán lehet/érdemes őket(nem mintha lett volna ilyen szándékom)
    Én is gondolkodtam a 3700X-en, de amennyiért adják, annyit most nem szánok procira, és a 6/12 bőven elég nekem, ráérek a következő generációnál 8/16-ra vagy feljebb váltani - az egyetlen multi játék amit játszok, az a WoWs, annak meg még a 2400G is elég, nem hogy még a 3600...
    1440p-ben az RX480OC mellett nem procilimitem lesz, tán még a szeptember eleén venni tervezett RX5700XT-vel sem

    (#1339) KAMELOT: a bizalom hiánya nem igényli probléma meglétét, egyszerűen még nincs sok tapasztalatom velük, nem drága HW-vel fogom kezdeni az ismerkedést.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák