Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Huma #112 üzenetére

    Marhára nem szokták megnézni az ellenőrök. Csak állnak, pofáznak és némelyik megpróbál úgy tenni mintha érdekelné hogy kinek van érvényes jegye és kinek nincs.
    Csak egyszer buktam le vele, de akkor sem történt semmi. Visszamentem és lukasztottam egy érvényeset.

    Akkor neked piszok nagy szerencséd volt, ilyet tolnak ismerőseim is (nekem bérletem van), és többször is lebuktak.

    A sok ellenőr meg 2 dolog miatt van: az éjszakain így ritkábbak a késelések, meg az olyanok miatt mint te. Ha nem lennének, még ennyit sem lukasztanál.

    Mondjuk a metrón én is röhögök, amikor lefelé is nézik* a jegyem, meg fölfelé is.

    *lefelé mivel tudják hogy felfelé is nézik, le se szarják. Ez bérletnél nem olyan gáz, de jegynél sokkal kényelmesebb lenne lukasztás után mutatni, mint a mozgolépcsőről való lelépés közben, tömegnyomorban turkálni az ember zsebében.

    Abban persze igazad van, hogy gec*drága a jegy, de nem ez a megoldás.

    Amúgy hidd el hogy nem járnék BKV-val ha normálisan ki lenne építve egy bicikliút-hálózat. Az hogy nincs, nem az én hibám. Mint ahogy az sem hogy a BKV ill a MÁV olyan amilyen.

    Akkor örülhetsz, mert egyelőre úgy néz ki ebben a ciklusban ez javulni fog, de persze majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák