Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz WonderCSabo #102 üzenetére

    Nem kell jegyet venni.
    Egyedül metrón szoktam lyukasztani, de ott is legalább háromszor felhasználom a jegyet.
    Marhára nem szokták megnézni az ellenőrök. Csak állnak, pofáznak és némelyik megpróbál úgy tenni mintha érdekelné hogy kinek van érvényes jegye és kinek nincs.
    Csak egyszer buktam le vele, de akkor sem történt semmi. Visszamentem és lukasztottam egy érvényeset.

    Múltkor olyan hajnali három körül mentünk hazafelé és az összes éjszakai járaton volt ellenőr. Nevetséges. Mennyi embert foglalkoztatnak csak azért hogy pár embert megpróbáljanak fülöncsípni? Többe kerül a bérezésük mint amennyit behoznak a bliccelőkön.

    Majd ha nem lesz nevetségesen drága a jegy a színvonalhoz képest akkor veszek bérletet, de addig ott bliccelek ahol tudok. Az adómból pont eleget kapnak. Majd ha kb 150 Ft lesz a jegy vagy a mostani árak mellett nyugati lesz a színvonal akkor veszek.

    Amúgy nem támogatom a kamerás megfigyelést, de a vonatokon bevezetném. Tényleg horror ami egyes járatokon folyik. Engem is próbáltak már párszor lenyúlni bizonyos népcsoport tagjai.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák