Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz |DavidWoody| #50 üzenetére

    Jaj, azért kérlek nagyon ügyelj arra, ha ilyen halálosan érdekel ez, hogy még véletlenül, a nagy erőlködésbe tényleg nehogy belehalj...!

    Teljesen mindegy, hogy borzalmasan izgatott (és persze arrogáns, pökhendi, cinikus és flegma) érdeklődésedre mit is válaszolok, mert azt hazudok, amit csak akarok, illetve hiába is írok igazat, alappal élhetsz a gyanú jogával, hogy nem igaz, amit pedig cáfolni nem tudok... és nem is igazán akarok, mivel nem érdekelsz... bizonyítani vagy bizonygatni bármit is neked , már megbocsáss, de az égvilágon semmi nem motivál, hogy megtegyem... Tekintve hogy személyeskedsz és trollkodsz.. (mivel ha netán nem tudnád, most felhomályosítalak ezennel, az ilyen durva személyeskedés, nettó szánalmas és gusztustalan trollkodás, édesegybarátom..) De persze senkinek az égvilágon, legkevésbé személyeskedő trolloknak sem bizonyítani, sem bizonygatni, sem cáfolgatni, nem igazán szokásom, sőt alapvetően válaszolni sem szoktam, és szóbaállni velük-veletek...
    Egyedül csak azért teszek kivételt veled, mert meghökkent és elszomorító, hogy a Prohardver fóruma, ami eddig tudtommal a magyar net egyik legigényesebb helye, troll mentes korrekt társalgás ment.. legalábbis eddig..... hogy züllhetett ide, hogy ilyen arrogáns alakok trollkodnak, tobzódnak... na csókoltatlak... (reagálnod felesleges, mivel úgysem olvasom el...) :R

    [ Szerkesztve ]

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz |DavidWoody| #50 üzenetére

    Tedd össze inkább a két kezed, hogy kis magyar hazánkban vannak még akiket még csak nagyon hobbi szinten is, de érdekel a modern fizika. Nem tudom, mire ez a nagyképűség. Ha tanulmányaid és munkád a fizika, akkor azért nem értem minek ez a fellengzőség. Ha meg nem, akkor pláne túl magas a lovad.
    Azért ez egy elég nehéz tudomány és minden őszinte rajongóját meg kell becsülni.

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák