Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    isten bizony világ életemben péklapát utáló voltam. mindig.

    htc legend, sk17i, bb q10, z3c, redmi 4 prime, utat jártam be. adott korszakokban ezek mindig a pici dolgokat képviselték.

    Szerettem a sonykat. egészen addig amíg a z3c spontán keresztbe nem reccsentette a kijelzőjét. pedig addig imádtam.

    pár hónapja eltörtem a redmi 4 kijelzőjét de amugyis éreztem már hogy a snapi 625 fasza takarékos de lóerőben hiányos.

    iphone SE-m van céges. utálom mint a szart. fagy. force close iphone megfelelőjét csinálja a céges managelt környezet is ölt rajta amiről persze nem alma tehet de ettől még. ez a második készülékem egyet már cseréltünk. szabadulni nem tudok től levelezés csak ezen megy.

    szóval eljőve a telefonvásárlás. hetekig kerestem nem lapát telefont. nem volt semmi ami megfelelt volna.

    vívódtam hogy várok a következő sony Compactra esetleg a p20ra. saját szempontjaim szerint egyiket sem venném meg. p20at a notch miatt ezt meg leírtam párszor.

    Szeretem amit vettem bár péklapát. jó lenne ugyanez a tudás z3c méretben. venném azt kétszer ennyiért is.

    szóval a lényeg hogy tökéletes telefon eleve nincs. a picikkel viszont sajnos még 5 kompromisszumot meg kell kötni. nem biztos hogy a mérettel megkötött kompromisszum fáj a legjobban hosszú távon. nekem ez lett a tanulsága.

    amugy pedig én is azt mondtam már sokszor hogy nem kellenek a papírvékony telefonok. semmi de semmi baj centi feletti vastagsággal. cserébe férjen bele rendes akku és minden földi jó amit per pill tudnak a gyártók. szerintem meg tudnák csinálni azt amire sorban állnék hogy vegyék el a pénzem de sose fogják.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák