Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxborn

    csendes tag

    válasz ebigtom #782 üzenetére

    Csak még válaszolok erre is! A apróbetűs részt és a vonatkozó jogi szövegeket hidd el, tudom és értem is sok emberrel ellentétben...meg minden ehhez tartozó részletet, körülményt...
    csak akkor ha egyetlen szerződést sem tudok úgy aláírni -semelyik szolgáltatónál- aki ne kún.a át, akkor mégis mivel telefonáljak nagyokos?!?!?!?! Valahol csak lenni kell és az ember nyögve nyelősen rábólint, mert szüksége van rá a túléléshez!

    Nagyon sok ismerősöm van aki szintén nem droid, és kiáll a jogaiért, csak nem nagyon van csatlakozó ember hozzánk akik esetleg pertársaság formájában megindít egy megnyerhető pert bárki ellen...mint ahogy volt már rá több precedens (a gigavállalatok ellen) csak ezt az rtl klubban nem mutatják, mert még felnyílna az emberek szeme és vérszemet kapnának...vicces, mennyire le van butítva a társ. 95%-a... :D

    Lehet törlik majd a hozzászólásomat hogy szétoffolom a fórumot...csak ha 1 ember is belegondol ebbe az egészbe akkor már volt értelme az időmet fecsérelni itt!

    Elnézést kérek hogy vitafórummá alakítottam ezt az egészet...de fel kell ébredni!!!

Új hozzászólás Aktív témák