Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mamuska

    őstag

    válasz Ricardo #23 üzenetére

    Az SE mindenkihez képest jócskán le van maradva, minden gyártó jobb nála ha a fejlettséget nézzük.
    A yari egy vacak 2 éves n95-nek nincs a közelében, és 400euróért akarják kiadni. Meg is érdemli az aki megveszi, egy bukta a 3-ból. Elárulom 200€-ért egy n78-at kapsz, odaver lazán ennek a yarinak, már fele annyiért kapni ütősebb telefonokat.

    Az AINO
    1, egy buta fon, így megnézheted milyen programok mennek rajta, gagyi
    2, a kijelzője már egy-két éve is elavult volt,
    3, nem mindenhol működik az érintőkijelző, csak egy.két menüben,
    4, a legrosszabb csatlakozókkal érkezik továbbra is,
    5, az optika mérete még egy k800-énak sincs a közelében,
    6, a gps használhatatlan, mert egy normális navigációs program sem megy rajta,
    Felsoroljak vagy 50 jobb telefont, vagy elhiszed, hogy sehol sincsen még más márkák telefonjaihoz képest sem, de tavaly is voltak jócskán jobb ajánlatok. A 3-ból már ez a 2. bukta, de van egy sejtésem a megjelenése időpontjára a saito is elavult lesz jócskán.

    A nokia jön a linuxos n900-al, sok helyen olvastam, hogy lehet vele telefonálni. Az azért nem lesz rossz, az n97-től én sem ájultam el, de nagy előnye egyébként, hogy van rajta teljes billentyűzet, így nekem talán jobban kéne, mint a fejlettebb hd.

    Piece!
    Csak egy kérdés, nem bántásként, miért van az, hogy a SE-nek mindent elnézel, más márkát meg lehordasz, sőt azért feltűnő, mert jobb márkákat(hardverben) hordasz le?

Új hozzászólás Aktív témák