Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz kispx #121 üzenetére

    Érdekes. Nekem miért működik 100+ oldalas doksinál is? Biztos bivaly erős az 5 éves laptopom
    Ugye ott olvasható a gép specifikációja, ami nem épp gyenge. Itt is a példa hogy miként működik.

    Szerinted ha az MS kívül mindenki azt mondja, hogy dokumentálási gondja van, az implementálási hiba? Mellesleg a tökéletes dokumentációval ellátott MSO sem kompatibilis magával. Na az az implementálási hiba.
    Érdekes mód én nem találkoztam MSO-MSO hibával a pályafutásom alatt. OneNote 2010-et meg csak egyszerűen nem nyitja meg a 2007, nem összetúrja.

    Vagy csak lenyomták az emberek torkán. Az FB timeline váltás alatt nagy volt a felháborodás, és egyszer csak mindenkinek megkapta a timeline (ami semmivel sem nyújt többet mint az elődje). Azóta nem háborognak az emberek, mert beletörődtek. (Ami nem egyenlő azzal, hogy megszerették)
    Azért egy timelinet ne hasonlítsunk egy ribbonhoz :) Kicsit más műfaj.
    Viszont MSO esetén van lehetőség 2003-as office vagy Libre használatára. Az ember ezzel is tud szavazni.

    És ha itthon kapható lett volna akkor siker lett volna? Nem. Akkor csak nagyobb bukta lett volna. Kinből másfél hónap alatt 500 db-ot (!) adtak el. Mellesleg minden magyar be tudta/tudja szerezni ezeket ha akarja.
    Például a Kinről nem is hallottam elég sokáig. Nem a hazai piac mentette volna meg, hanem a marketing teljes hiányának megszüntetése.

    Hülyeség. A tegnapi nap a tv-ben több lumai reklámot láttam mint ipone reklámot.
    Melyik kanálison láttál Lumia reklámot? Óriásplakáton egyszer én is. De egy elvileg pénztelen % alatti pártnak is több reklámja van mint ennek.
    A szifon-reklámok meg a bevezetés idejében vannak rohadásig. Óriásplakátok, a szolgáltatónál, (emlékezzünk meg a iPhone tarifáról is) úgyhogy lehet a vett minta nagyon különbözik.

    Amik kékhalált és rejtélyes fagyásokat is okoznak? Én nem gányolnák bele a rendszerbe.
    Most akkor nem lehet tweakelni? Érdekes...

    > "Inkonzisztensnek meg egyáltalán nem inkonzisztens, csak épp tudni kéne használni."
    Inkonzisztens

    Ezt a díjat sikerült kiérdemelni :) A válasz minősége minősíti a mögöttes tartalmat.

    > "Van ODT támogatás? Van"
    Mutatóban.

    Meg is mutattam.

    Ratyi driver miatt is lehet. Ezt meg a hardvergyártónál verd le.
    Minden gépen ratyi a driver? :U

    Ééés a windows 8.1 update 1 és a win9 pletykák szerint a win95 nézet egyes elemeit visszarakja.
    >egyes emeleit
    >teljes w95 nézet
    Ééééééértem.

    Te most képekkel akarod bemutatni, hogy mi mennyi idő alatt nyitotta meg a dokumentumokat?
    Nem, az időt nem tudom, viszont a megnyitott dokumentumokon látszik ez-az. De ne nézd meg hogy összeszakadt a Libre a saját formátumának mentésekor, még a végén tényeket látnál.

    Az értelmesebb kollégának-kapitánynak:
    Mekkora a képek felbontása úgy általában?
    Ezek apróbb bélyegképek, netről lementett recept (mert a könyvjelzőzés nem vált be)
    kb 3-400 pixel / oldal. Szerintem egyáltalán nem bődületesen nagyon, bár majdnem minden receptre jut egy.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák