Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz kivlov #194 üzenetére

    Előre bocsátom h nem fogok a topic témáját képező telefont venni, 240-ért meg főleg nem

    De az egyre jobban iritál, h a mobilarénán egyre több ember kezd úgy nyilatkozni és viselkedni mintha a kínai gyártók termékeit venni vagy használni vmi erkölcsileg felsőbbrendű cselekedet lenne. (előző hsz-ed bizonyos passzusai)

    Nekem semmi bajom sincs a Xiaomi, Meizu, Oneplus, stb. normális kínai gyártókkal, a hülye is látja h nem lehet őket a Concorde, THL, és hasonló dzsunkákkal egy kalap alá venni.

    De attól még engedtessék meg mindenkinek, h olyat vegyen amilyet akar és olyan szempontok szerint választva amit ő szeretne. E mellett nincs "az értelmes ember választása" meg "a buta ember választása"
    Nekem oly édes mindegy ha X Pistike 20 ezerért vesz mobil és az is ha 320-ért, nekem nem lesz se jobb se rosszabb attól.

    Kezdünk arra a szintre kerülni mint a kerékagy és más kerékpáros ultra oldalak és blogok ahol csak az az egyetlen erkölcsös és üdvözítő cselekedet ha vki kerékpárral megy mindenhová, a többi hülye, birka, droid meg majd egyszer meg fog világosodni. Csak itt a kerékpár helyett a kínai gyártók temékei.

Új hozzászólás Aktív témák