Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devily

    tag

    válasz Sanctus #3020 üzenetére

    Ha valakit érdekel ujjlenyomat álló, tökéletes minőségű, matt fólia a minire, akkor írjon privátban. Maradt egy darab. :)

    @Sanctus:
    Visszatérek a nyáron használt MI2S-hez. Méreteiben alig különbözik, hardverben kicsit erősebb. Augusztusban használtam egyet, majd úgy gondoltam kipróbálom a Samsungot (bár régebben sem tetszettek a Samu megoldásai, de az S4 mini ígéretesnek tűnt). A Xiaomival az volt a gond, hogy baromi gyorsan megette az akksit. 3 hete a kínaiak megnyitották a kernelt és a fejlesztőknek sikerül olyan energiagazdálkodást írni a készülékhez, amivel majdnem annyi ideig bírja a strapát, mint az S4 mini. Ami a 4 mag+2 giga RAM+HD kijelző mellett elég jól hangzik. Továbbá nekem a miniből nagyon hiányzott az állapotjelző LED is, ami az alábbi telefonban megtalálható. És rengetegen fejlesztenek rá a Nexus-hoz hasonló hardveri adottságok miatt. Már most van rá legalább 2 féle 4.4 variáns, készül az új CM. Elérhető a CM10.2 és a gyári MIUI/WIUI rendszer is fenomenális. (Én pedig szeretem próbálgatni a rendszereket, úgy alakítani a telefonom, hogy az maximálisan a saját igényeimre legyen szabva)

Új hozzászólás Aktív témák