Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz oxide83 #1402 üzenetére

    Nem néztem én be semmit, ellenben pont ezt tudnám írni csak fordítva, és BÁRCSAK ezt írhatnám a Note-ról.
    Nem tudom milyen monitoron nézed a képeket, de én nem egy két filléres ganékon dolgozok sok éve már.
    Ha meg nálad valóban rosszabb volt az xs képminősége, mert úgy egyébként elég sokan panaszkodnak a note képminőségére itt a topikban is, de főleg sztrádaszerte, akkor nálad hardverhibás volt az xs max kamerája
    .
    Pont ezt írtam, hogy emiatt már a tököm tele van, hogy valakinek mindig lesz rá elfogult REvéleménye. Akármelyik topikba írok egy tetves kritizálást, legyen az iphone, valaki(k) mindig ugrik rá, hogy márpedig az B+ nem úgy van.

    Egy a lényeg, van szemem, használom mind a kettőt, nem akármilyen hardvereken, vagyis ne nekem ne írd a "frankót", mert ebből/ezekből egy szó nem igaz. Egyébként meg így kezdted:

    Xs Max-ról jöttem eddig az akkuidőn kivül maximálisan elégedett vagyok a telefonnal.

    Erre írtam, hogy a note jobban bírja, mint az XS max. Erre ez a véleményed is változott...

    Akkumulátor (írtad, én is tapasztaltam, hogy valamennyivel hamarabb lemerül az iphone)

    Pont az ilyenek miatt nem ér semmit egy szakmai fórum, az elfogultság és a mindenáron bevédés lett a prohardver lapcsalád, a sok ilyen frankón megmondom a tutit(ahogy írtad) userek gyűjtőhelye. Régen itt ilyen nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák