Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz cucka #162 üzenetére

    Félreértés ne essék, amúgy én imádom az NBA-t, a rájátszást is mindig végignézem. :)
    Az NBA-s példát mondjuk egy Shaquille O’Neal kaliberű játékosra mondtam, nehezen tudom elképzelni őt, amint épp keményen derivál vagy integrál :D Attól függetlenül, hogy nagy játékos (volt).

    "aki elvégezte a tanulmányait és utána lett profi (bármelyik amerikai butafejű NBA kosaras), vagy a sportoló, aki 4 osztályt végzett és alig tud írni-olvasni?"
    Ne gondold azt, hogy minden NBA-játékos főiskolát/egyetemet végzett! Csak egy két példa a nagyok közül, pl. Kobe Bryant, Kevin Garnett, LeBron James, Rashard Lewis, stb., mind nagy nevek, és nem "végezték el a tanulmányaikat" főiskolán/egyetemen, úgyhogy ezt se keverjük már ide... :U

    Örülök, hogy tényleg ilyen rózsaszínben látod a dolgokat.
    Az első ilyen jellegű megnyilvánulásodról a szabadság kapcsán elsőre a candide-i naiv optimizmus jutott eszembe... :D
    Szándékosan nem akartam egyébként előkapni az USA világpolitikai szerepét és a "szabadság" jeligével elkövetett cselekedeteit, konkretizálva, miért is nem értek egyet az általad bemutatott "csodálatos" nyugati "szabadság" eszményképével (ettől függetlenül szép dolog, hogy meg tudták mutatni a világnak, hogy meg tudnak választani akár egy néger elnököt is, ez nyilván példaértékű és nagy előrelépés), mert akkor lehet, hogy végtelen ciklusba kerülne a vitánk, ennyi szabadidőm meg azért nincs. :D
    Legalább egyben egyetértünk, hogy semmi nem oldódna meg önmagában azzal, hogy szanaszét kameráznak mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák