Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz instantwater #243 üzenetére

    Hogy kérem :D ;)

    Különbözőek vagyunk különböző felhasználói szokásokkal...
    Én pld. nem mindig akasztom este töltőre a telefont, így sokszor kevés töltéssel indulok melóba reggel, ahol viszont rengeteget szaladgálok ki az irodából, és viszem magammal a telefont...ezért aztán mire sikerül értelmes töltöttségi százalékot látnom a kijelzőn, addigra 10-20-30 alkalommal is vol már fel, és le csatlakozás fizikailag...
    MInek folyománya az, hogy ha hétvégén munka közben drónozok(DJI phantom 4 pro V2) a telefonhoz már ugy kell keresni a f@sza kábeleket a kontroller és a telefon közé, mert az aljzat a telefonon olyan tág,és lötyögős, mint mint az égető melletti úton a lányok.... :B ;] :DDD
    Az pedig "nem olyan jó",amikor megjelenik "disconnect" felirat a telefonon repülés közben, ha az ember komolyan veszi a repülést.
    Az előzmény, az, hogy évekig elvoltam qi töltés nélkül is a redmi note3Se-vel.
    Az is igaz, hogy az előző telefon nem volt quickcharge-es....
    És amikor ilyenem volt akkor is keveset használtam...
    de most sok apró dolog miatt úgy gondoltam, ha tudná a készülék ezt a feature-t, vennék asszonynak is az ágy mellé, hogy este csak rádobja,ami valljuk be kényelmes, meg magamnak is a melóba az asztalra, hogy kicsit kíméljem az új készülék aljzatát...

    Szóval, valóban...nem az életem múlik rajta...de a töltő sem egy ökör ára, így szívesen vettem volna belőle kettőt...
    ez az utólagos kis izé a tok alá viszont nekem már "sufni".... pont ennyire nem fontos nekem sem a qi, hogy ilyen sufnituningba kezdjek... ez már kényelmetlenebb, mert ha meg kell a delej, akkor meg ki kell azt húzni, és bedugni a gyári töltőt....brrr,,,nem aakrok ilyet... :N
    Szóval az ötlet jó,nagyon köszönöm, de ennyire nem fontos...
    és talán én is meg tudtam válaszolni a kérdésedet ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák