Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz gabesz1904 #1210 üzenetére

    Note4-ről váltottam Note 8 T-re.
    Nekem teljesen rendbe van. Megérte minden tekintetben!
    -Telefonálással voltak problémáim a 4-essel, mert vagy én alig halottam, vagy engem nem halottak. általában az arcomhoz kellett nyomnom a telefont amit nem szeretek.
    Ezzel a gyárban nyugodtan csevegek... Engem hallanak a zúgás mellett is és én is hallom mit mondanak.
    - A telefon hangja is sokkal hangosabb maxon.
    - Érezhetően gyorsabb, bár van néha megrezzenés itt is.
    Note 4 már döcögős volt! Fagyogattak az alkalmazások...
    -Kijelző szebb!
    -Kamera összehasonlíthatatlan! Szerintem nagyon jó képet csinál.
    -Ujjlenyomat szenzor szintén. 1 hónap alatt még nem volt olyan hogy nem vette, pedig nem mindig tiszta kézzel nyúlok hozzá.
    -Aksi jobban bírja mint 2 éves note4-é. Ez 2 napot aktívabb használat mellett is vígan kibír. Ráadásul a gyárilag adott gyors töltő nagyon gyorsan felrántja. Egyik reggel amíg készültem valami 30%-ról felrántotta 80 fölé azt hiszem, tehát ha éjszaka elfelejtődik a töltés semmi gond nincsen.

    Másik 2 telót nem ismerem, de mezei felhasználás mellett szerintem ez is bőven jó 2-3 évig.

  • Tomi0703

    őstag

    válasz gabesz1904 #1210 üzenetére

    En is Note 4-rol valtottam erre. De volt nalam Note 8 pro is.
    Nem rossz telefon egyebkent, mondjuk nekem mar tulsagosan nagy. Pedig nagy kezeim vannak.
    Ertesitesi led a 8T-n nincs, ez nekem nagyon fajo (inkabb a sima 8-as kellett voln nekem, az kisebb es van led, nfc nincs de azt nem is hasznalom) Akksi jo, bar Note 4-gyel anno 9-10 oras kijelzoidoket is osszehoztam.
    Igazabol Note 4-nel minden tekintetben jobb, talan akksiban nem (ha egy ujat nezunk).
    En a felsorolasodbol a 9 Liteot vennem. Kisebb, erosebb is mint a 8T. Amoled paneles. Meg nekem kulsore is jobban bejon.
    Hasznaltam 8 Prot is, de ott sem fogott el (mint ahogy a 8T-nel sem) a "huha" erzes. Anno a Note 4-nel igen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák