Új hozzászólás Aktív témák

  • kgymac

    őstag

    válasz Kronok #6292 üzenetére

    Én minden nap butítottam, okulva az előző event utolsó napi 3 skipjéből. Minden nap legalább egy versenyre visszatért herr Müller az élre, őt kellett legyűrni. Endurance/ 5mp-s elimination retry-vel is jó (0.01..0.1 km, ill. 5mp futamidő false-ig). Retry esetén az első ciklusban még ugyanaz az ellenfél, de 3-tól él, hogy más az induló lista és más a célban az eredmény: az induláskori második lesz az első. Egyéb versenytípusok esetén a zöld lámpa utáni megszakítás is jó, retry-vel kombinálva. Feladatból kilépés és újra megkezdés esetében volt, hogy a korábbi butítást elhagyta, egy emelt ai-s bottal kezdte újra. Endur/elim esetén manuál gáz+ minimális út esetén alig romlik a kocsi, az mai utolsóban kb. 30 zöld lámpás megszakítás kellett, hogy lecsökkenjen a limit 200 alá. Igaz, én egyébként is C ligás vagyok, >=2850 óra, 86%-os nyerés + TT-kben csak szervizre váró kocsival és kb. 20-25mp állás után megyek végig, >=90000 körüli helyezésért :), eventes butításkor talán ez is számít. És általában csak kevéssel (50-150m) szoktam nyerni, ha nincs limit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák