Új hozzászólás Aktív témák

  • Kronok

    aktív tag

    válasz Gyurma_13 #1923 üzenetére

    175 szinten voltam mikor nekifeküdtem a fame farmolásnak, most 245 szinten vagyok, kicsit számolgattam, 70 futam 14:15 átlag idővel számolva - mert most már ott tartok, h annyira unom, h nem nagyon figyelek arra, h tökéletes kört menjek, unalomból futam közben a különböző kamera állásokat nézem és azon tesztelgetem, h az adott kamera állásban milyen köröket tudok menni, hát néha elég katasztrofálisra sikerül egy kör :D eddig a legjobb köridőm 3:25:252 - 16,5 óra Le Mans-i pályán, amit most eddig sikerült megszereznem már egy részét beletoltam az Enzo-ba meg a 919-be,de még most sem tudom a szériát teljesíteni 100%-ra mert kell még a full-hoz pár száz arany, + a 2 új kocsira való mennyiség, most indulhat a további Enzo fejlesztésre és és 911 (2014)-re, meg persze kell egy kis tartalék is az ínséges időkre :D

    most hétvégén nekifekszek a játéknak rendesen, barátnőm dolgozik mind2 nap, ilyenkor orrvérzésig lehet tolni :)) intenzív kurzus lesz, 2 nap alatt olyan 60-80 szintet tervezek lépni, ha a szemeim bírni fogják :D

    [ Szerkesztve ]

    Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

Új hozzászólás Aktív témák