Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Myers

    senior tag

    válasz Tomcat #5 üzenetére

    Már nem azért, de a 3dfx magát csinálta ki.

    1. Összerúgta a port a kártyagyártókkal.
    2. Olyan terméket csináltak (Voodoo 4-5), ami bizonyos tekintetben meghaladta a korát, másik oldalról meg le volt maradva bizonyos paraméterekben.
    3. Ezt tetőzték a sorozatos késések, és a többchipes megoldás erőlétetése, mi rohadt drága volt.

    Azt megkérdezthetem, hogy tudják a cégnél, hogy te ilyen módszereket alkalmazol a beszerzések döntésénél (nuku intel)? :DDD
    Gondolom most azok a cégvezetők, akik olvasták a kommentedet lázasan elkezdenek nyomozni, hogy "Mikor vettünk utoljára intelt", és "vajon az én beszerzőm az"? :DD

    Ez kb olyan, mintha egy céges autóflotta vásárlásnál eleve kizárnám pl az olasz autókat, mert arra sokmindenki azt mondja, hogy sz*r (ami nem feltétlen igaz).
    :F

    [ Szerkesztve ]

    BKV BKK jegyek eladók: 250Ft -> privát http://www.muszaj.hu/

  • troller

    senior tag

    válasz Tomcat #5 üzenetére

    Sose fogom megérteni ezt a jó cég vs. rossz cég hozzáállást pusztán érzelmi alapon. Szerintem egy a kérdés, adott árszinten, a számomra szükséges feladatok ellátására melyik termék a jobb. Pl. jóformán végig Intel procim volt, viszont mikor a jó kis 1100@1500-as Tualatin cerkám kezdett kevés lenni, akkor minden szívfájdalom nélkül váltottam AMD-re, mivel az akkoriban sokkal jobb volt, mint az a gagyi netburst-os P4. Az nVidiát is nagy divat mostanában szidni, érdekes módon mindenki elfelejti, hogy anno mikor még a 3dfx uralta a piacot, akkor meg pont az nVidia volt kikiáltva jó fiúnak.

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

Új hozzászólás Aktív témák