Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz nemlehet #62 üzenetére

    Nem voltál félreérthető, nem az jött át, hogy lenéznéd; én csak a jelenségre magára reflektáltam.
    Egyébként érdekes amit írsz, mert logikailag megint van igazság, azonban a helyzet az, hogy lehet, hogy kifizetik anyuka fizetését, de ugye addig is anyuka dolgozik, tehát gyűlnek a munkában töltött évei, tehát jó eséllyel lesz nyugdíja (... igen, tudom... hagyjuk most ezt...), plusz még a TB-t is remélhetőleg fizetik utána, stb., ami ugye nem történik meg, ha otthon van, hiába "rendes állás". Arról nem is beszélve, hogy mondjuk banki hitel oldaláról is szebben néz ki, ha kétkeresős a család, stb. (Tegyük hozzá, hogy aki ilyen drága bölcsibe hordja a gyerekét, annak nem biztos, hogy "kell" hitel) Tehát én azt gondolom, hogy részben kényszerből van ez így; egyébként nagyon sok bölcsőde/óvoda ugye ingyenes... Aztán az is lehet, hogy anyuka karriert jobban szeretne csinálni, mint otthon a gyerekkel "vesződni"...

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák