Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz botond187 #337 üzenetére

    Semmi baj nincsen ezzel a topikkal, igény van rá, és hasznos. Én nem idetévedtem, hanem rákerestem a cégre és itt (is) találtam magam. Mindenkinek van véleménye, annak is akinek tapasztalata sincs, annak is aki csak lejáratni akar valakit, annak is aki a kritizált cég szekerét tolja, a megkárosított vásárlóknak és nyilvánvalóan azoknak is akik elégedettek. Részemről biztosra akartam menni akkor is ha az többe kerül, ezért nem vásároltam a fenti cégtől. Ez nem jelenti azt, hogy én másnak nem ajánlanám, mindenki döntse el maga. Az idő majd megoldja ezt a problémát is, ha csak elégedett ügyfelei lesznek a kritizált cégnek, akkor évek múlva majd több esélyt kap. Én a Lurdyban vásároltam. Nem lett utána olyan érzésem, hogy bármit is másképp kellett volna tennem, az elégedettségi faktor 100% volt, és ez azóta sem változott. Tisztelem a véleményedet, de ha az volt a cél hogy a következő telefonomat a kérdéses cégtől vegyem, akkor az erre vonatkozó igényem ettől nem sokat változott. Konkrétan most is 0.00%. ;)
    P.S. Egyébként a hozzászólásodban a tényszerű konkrét információkat nem a: " mániákusan, több akárhány ezer mellett volt ez a néhány, Többen írták," jelzőkkel kellene megtámogatni, mert elhiteltelenít. A "Mindig a negatív tapasztalat az erősebb, ha valami rendben zajlott, azt nem szoktak nagy dobra verni." mondat pedig öngól. Én (nem a legtöbb ember, nem más, nem a többség...) -nekem ez szó szerint így jön le: két átvert vásárló közt féltucat elégedett ügyfél az már smafú? Remélem nincs közöd a fenti céghez, mert ellenkező esetben nagyon elszomorodom.
    P.S.2. "Nekik csak az a lényeg hogy rontsák a hírnevet, ami nálad be is talált.." A hírnév az egy pozitív dolog amit évek alatt becsületes munkával meg lehet szerezni. Én nem vagyok benne biztos (elnézést ha tévednék!) hogy ennek a cégnek valaha volt is ilyen. Hírhedt..., bizonyos körökben ezt már elérték, ez vitathatatlan tény. Lehet kezdeni ledolgozni, aztán majd esetleg jön a sok elégedett vásárlóval a hírnév.
    Peace! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák