Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz llaszlo #18 üzenetére

    Azért ne hordjál már össze baromságokat :D Időnként elgondolkozok hogy fizetett hozzászólós vagy-e vagy honnan szeded ezeket :D 427%-al nőtt a kártevők száma ? Ezt honnan veszed például kedves László ? Másik meg hogy x ezer ft lett a számlája .. ja ez előfordulhat azzal akinek lövése nincs ahhoz hogy mit csinál a telefonjával, és teszi mindezt mobilinternet előfizetés nélkül ... Ami pár ezer forintos tétel havi szinten. _Szerintem_ okostelefonok mellé meg már alap a legalább 1-500 Mb-os net is, úgy meg áruld el hogy csinálsz extrém számlát ? Ja hogy roamingolsz ... Tudod a hülyeség ellen nincs megfelelő védelem :D De ugyanezt eljátszhatja Apple készüléken is az illető, ezért hülyeség amivel itt dobálózol :)

    Meg tipikus széllel szemben p*sálásnak tűnik amit itt is csinálsz. Nézd már meg hogy a többség nagyon más véleményen van mint te :D Én is mondhatok bármit hogy x ismerősnek meg ponthogy pozitív véleménye van az androidról, mint platformról. Sokan belépő szintű telóval is megtalálták amit szerettek volna (lsd ZTE Blade, HTC Wildfire S, stb ...)

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz llaszlo #21 üzenetére

    Mindezt egy biztonsági cég jelentése alapján :) Nem azért de erre pont annyit mondok, hogy a kedves illető (legyen bármilyen telefonja) és kezdjen el az interneten bóklászva regisztrálgatni sms-ben bármire összehozhatja ezt ... A gyakorlat érdekel ? Ismerősi körben van minden (iphone-os is mielőtt ezzel jössz), nagyobb rész androidos. Furcsa mód 1 db ilyen nem fordult még elő senkivel. Milyen fura nem ? :D Ja hogy ha valaki felrak mindenféle szart, anélkül hogy tudná mit is tesz ... (na itt jön képbe ugyanez sms regelős formában, platformfüggetlenül).

    Ez a "több olyan cikk" kezdetű mondatokra annyit mondok, hogy ha akarsz találhatsz bármiről cikkeket. Elszántság és megszállotság kérdése hogy bizonyítékot találj bármire :D És gondolom te is ismersz ilyen "illetőket" amúgy ugye ? :D Nem kell messzire menni, ismerősöm lánya küldözgetett csengőhangos sms-t, darabja 2k volt mint utólag kiderül. User error vagy mi ez szerinted ? :D (lásd korábbi hsz : hülyeség ellen nincs megfelelő védelem)

    Amúgy László, nagyon sok embernek tetszett a Blade hidd el, és a mai napig boldogan használják, mert megfelel az ő elvárásainak :D Na erre varrjál gombot ! És bocsánat ha megnevettetelek, de azt idézd fel hogy amikor "gagyit" emlegetsz, egy akkoriban 40k-s cuccot hasonlítgatsz (ha jól vettem le almás vagy ?) egy akkoriban kb 180k-s termékhez. Vannak minőségbeli különbségek ? Nyílván. Ne legyél már ennyire elvakult ...

    Ja és továbbra se vedd észre magad :) Tudnám minek állok le fanatikusokkal vitázni bármiről ^^

    HF

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz llaszlo #26 üzenetére

    Elárulod hogy mit kell ahhoz "hackelni" hogy normálisan működjön ? (mit értesz normális működés alatt?, ha nem lenne tiszta) Az ismerősödnek meg mutasd be a Market-et, meglepő mennyi mindent fog találni. Vagy te az iphone-od is Appstore nélkül használod talán ? Tudod, a sok malware :D

    Imádom a fanatikusokat <3

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz llaszlo #29 üzenetére

    Miért buktam vele nagyot ? Csak tippeltem egyet :D

    "mert nem megbízható" - kifejtenéd ?
    "kell a hack hogy normális legyen a telefon" - kifejtenéd ?
    blade tényleg aztán marha gázos, azért van biztos sok boldog felhasználó :D (csak 1 példát mondtam de nagyon ráfeszültél, kezd tetszeni :D)

    Többség valóban az alapján választ, amit A, ismerőseitől hall, B, egy adott boltban (legyen az szolgáltató, vagy mobil szaküzlet) mondanak neki.

    Azt senki nem mondta hogy (pl ebben) kamuznál, végülis nem is érdekel hogy hol dolgozol/tál, csak ahogy írsz és osztod itt az igét (megjegyezném ezt úgy hívják jobb helyeken : vélemény) mintha az lenne a szent és sérthetetlen igazság. Fogadd el hogy nem mindenki van ugyanazon a vélemény mint Te :U

    Várjuk a kérdőívet, de esetleg olvashatnál olyan kérdőíveket is ahol szélesebb közönség lett megkérdezve, és talán pontosabb információt kapsz, de ezt is biztosan jobban tudod :D Hány véleményt alapján lesz kiértékelve egyáltalán ?

    [ Módosította: philoxenia ]

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz philoxenia #33 üzenetére

    Nem az volt vele a szándék, bár utólag olvasva annak tűnhetett valóban :)

    Amúgy meg így nehéz társalogni bármiről is ha elbeszélnek a felek egymás mellett. Meg nem kissé elrugaszkodott az egész "beszélgetés" a témaindító cikktől :D

    értsd : ennyire nem izgat a téma, csak sajnos hajlamos vagyok leállni hülyeségeken vitatkozni :P (tudom, nem kéne)

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz philoxenia #35 üzenetére

    és mondjuk az apple %-osan még az amerikai piacon áll a legjobban, szóval más helyeken is lehet elég jelentős különbség. kíváncsi leszek mi fog ebből az egész android-ios harcolásból végül kisülni évek múltán :)

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz philoxenia #37 üzenetére

    komoly ez a timeline összehasonlítás :D amúgy itt látszik hogy mennyit számít a hyep. ezt jól csinálták, és jól húzták tovább :P

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

  • r3v0Lut10n

    senior tag

    válasz llaszlo #39 üzenetére

    mondjuk ugyanez elmondható másról is :) nagyon sokan lettek samsung vagy épp htc függők is. én is első droidos telóm óta csak htc-t veszek. miért ? nincs benne semmi meglepő, sense ui. megszoktam, használom, szeretem. nekem emiatt emelkedik ki a többi gyártó közül :) mert ugye samu meg touchwiz, meg sony-nak is saját ui gyúrás megy egy ideje :)

    ezért ezek erősen véleményes dolgok, az apple brandépítésben előbbre jár, de érdemes megnézni a hogy a samsung vagy htc milyen mértékben bővül negyedévente (eladott készülékszámról beszéljünk) :)

    meg az egész cikk 2 mobil platfomról szólt, nem 1-1 gyártóról, bár ios esetében ez egy és ugyanaz, ráadásul 1 cég gyárt :D

    be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

Új hozzászólás Aktív témák