Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz mitulabattyi #45 üzenetére

    "Mert szerinted az itteni 300as buszjegy elvisz egészen a Balatonig?"

    Nem visz el biztosan.

    "Van 20nap szabadságom, fizetem a TB-t, tanulhatok, ha fizetem a tandíjat!"

    Értem gyakorlatilag a főiskolások 70 % államilag támogatott, tehát nem fizet, igaz a diplomája semmit nem ér, de lesz neki, Mert népszokás.

    "(Nem értem ezt a napról-napra éhezés dolgot, a cikkben említett fizetésből az adott munkások sem éheznek)"

    Csak a családja, a több ezer kilóméterre lévő észak kínai kisfaluban.

    "Nem, nem gyárban keres annyit, és nem rokonom, mert én magyar vagyok, akikről beszéltem, pedig kínaiak."

    Így ok.

    "Az, hogy ki mennyire tájékozott adott témában, nem minden esetben függ össze a lakhelyével, jelenleg a két dolognak semmi köze egymáshoz. Ezt a városi ember szöveget meg kapálás közben kéne mondani, nem egy internetes fórumon..."

    Magyarországon sajnos igen nézd csak meg az eseményeket otthon szerinted a színház kinek szólt abban a kisfaluban, ahova kivonult a rendőrség, a városinak, mert elhiszi, távoli ember azt mond amit akar. Én is kisfaluban nőttem fel, nekem is vannak roma gyerekkori barátaim, aki ott lakik megszokta ez a városi embernek szól. Mert ott vannak szavazók. Ennyi. Tehát van köze. Csak Te hiszed, hogy nincs.

    "Ezt a városi ember szöveget meg kapálás közben kéne mondani,"

    Szerintem megint olyanról beszélsz, amiről....

    (#47) osztraksajt

    Hát nem tudom, én dolgoztam nagykerben ida mindig ment az áru, szóval nem tudom milyen gyártól rendeltek, de gondolom megvan a saját folyamata.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • djculture

    félisten

    válasz mitulabattyi #45 üzenetére

    Hülyeség hazaküldik a lét a családhoz ők meg épp hogy elvannak.Gondolod mikor 5 napja ugy dolgozott egy nő a foxconnál hogy nem evett csak hülyeségböl csinálta mi?Olvass már utána mik történtek ott,amiatt az öngyilkosságot is felkapta a sajtó.

Új hozzászólás Aktív témák