Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Huma #175 üzenetére

    Egy ne adj szavakat amit nem mondtam, kettő nem akarok olyan emberekkel vitatkozni, aki meg van győződve arról, Budapest nagyon jó irányba tart.

    "Az itt tanúsított hozzáállásodat véve alapul (karöltve a megrogyanó ország eszmefuttatásoddal) nincs is szükség olyan emberre itt mint te, már bocs."

    A világ hülye, akkor mert a magyar emberekkel van a baj elhiheted és Budapest minden esetben döntéshozó, ez nem baj, csak éppen semmi másra nem költenek. Miért szenvedjen 5 - 6 millió ember, hogy 2 milliónak jó legyen. Gondolom ez neked sem baj?

    Vannak érveim csak megúntam, Magyarország Budapestről szól ez a Magyarok keresztje, és ez nekem nem tettszik, tehát nincs is szükség ilyen emberekre. Értem. Sok sikert neked. Na ez az igazi BP-i felfogás!

    Nézd én ma is azt vallom, hogy aki vidéki és megteheti menjen el az országból, nem kell feleslegesen szenvedni. :)

    Valamint nem célom, hogy egy felesleges, és meddő vita miatt, ami tény, kizárjanak. Az a baj, hogy mondok valamit:

    pl: A legtöbben a vidékiek végzik az építőipari munkákat Budapesten, mire TE nem igaz mert Te is dolgoztál építőiparban. Komolyan Neked a LEGTOBBET = MINDENKI? Na így nincs értelme érvekről beszélni.
    Önérzetesség van, realitások nincsenek!

    Off....

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák