Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    Srácok nem azt mondtam, hogy senki nem dolgozik, hanem azt, hogy nem igazán szeret dolgozni. Az a helyzet, hogy egy multinál vagok sok náció, és sértő ha azt mondom, hogy a nem vagyunk munkaszeretők, sajnos tény.

    (#38) Kassadin
    Azért a tények makacs dolgok, gyakorlatilag sehol nem engedik meg maguknak, hogy a munkaképes a 18 - 65 éves közötti lakosség 35 % nem dolgozik szerinted ez smakkol? Erről beszélek! Ez egy gyengébben teljesítő államba (Ausztria) is 80 % körül van Hollandia 98 %. Akkor most a nemzet 1/3 ahogy mondtad sumák? Ez van!

    (#37) enginev3.0

    Én elég idős vagyok, hogy ezt leírjam 3-dik X felett! Nem kell bemutatni, hogy milyenek itt a körülmények, kár hogy itt a önérzet az nagyon megvan, de teljesítmény nem nagyon. Sajnos én 300 - 350 órát dolgozom havonta, most éppen Németországban, nem azért írom hogy megsértselek, hanem mert ezt tapasztalom.
    Az sokat elmond egy egy országról, hogy bemész 10 boltba a 10-ből 9 boltban húzza a száját az eladó, mert neki meg kell mozdulnia. A kínai a piacon ugrik, és 10-er is ha megkéred a magyar másodzorra sem akar. De az is sokat elmond, hogy gyakorlatilag az oktatás arról szól, hogyan kell a legkevesebb tanulással diplomát szerezni, majd követelőzni. Én az ELTE Progmaton végeztem, mégsem sítok, hogy ennyit kell dolgozni. Szóval nem kell bemutatni, az embereket.
    Akit tisztelni lehet a vidéki kisfalvak lakosságát, akik pl a egy városba járnak dolgozni a gyárakba. De a legtöbb nagyvárosi ember nem igazán van tisztában a magyar helyzettel.

    Nem akartalak megsérteni, de én ezt tapasztalom. És lehet bennem van a hiba. Remélem minél előbb el tudok költözni végleg onnan.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák