Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    miert foglalkoztat a 64bit, bambano, ha neked eleg a p3 is? ;)
    ph-s cikk alapjan egy 1266os tua p3 kezdoara valahol 100k fele volt, 2 db nalam 200k. dualos alaplap sem hiszem, hogy 20k korul kaphato lett volna, mint anno az nforce 4-esek kozul nehany peldany. ja, es az a64 3200+ kezdoara valahol 50-60k korul volt? hm, valoban megerte p3mat venni, biztos visszajott idokozben az a -ha jol szamolom, de ha nem ugysem hagyod ki a lehetoseget, hogy figyelmeztess ra- laza kis 150-200k kulonbseg az 50-60wattos sporolasbol ;)

    [ Szerkesztve ]

  • ^Boss

    őstag

    amugy nem ertem, nagyon forgatjatok itt a dolgot. az volt a tema, hogy a vistanak nagyok az igenyei. ha nektek megfizethetetlen/nem kell olyan gep, amin megy, nem kell vistat hasznalni. es, hogy most nem kapni mar hivatalosan xpt? eddig mit hasznaltatok, hogy most, a megjelenest koveto 6. evben akartok xp-t, magatoknak? erre annyit tudok mondani, lecsusztatok rola ;) volt eleg ido beszerezni.. az ujsagosnal is mindig 1forintos ujsagokat akartok venni, 19xx-es datummal? komolyan, csak rohogni tudok egyeseken itt :D

    a masik vicc az a "nekem eleg a peharom is". az emberek nagy reszenek eleg lenne, az biztos, de amig egy hasznalt p3 dragabb, mint egy zsir uj celeron conroe, ami fogyasztasban majdnem ugyanott van (energiagazdalkodassal meg boven), nem hiszem, hogy barki is elgondolkozik azon, hogy megint p3mast vegyen. ja, hogy kell uj alaplap, esetleg videokartya, es memoria? miert, a 386-osrol p3-ra valtaskor nem kellett? edo ramot hasznaltok sracok, isa-s karikkal? bocs, ezt elfelejtettem.

    :))

    [ Szerkesztve ]

  • ^Boss

    őstag

    válasz bambano #159 üzenetére

    nekem nem kell elmagyarazni a tua erosseget, most is itt pihen egy abit st6e-ben (igen, a feher nyakosban) egy 1.4-es peldany, es imadom. de a 2 procis rendszer csoppet dragabb volt, mint egy fullos a64 konfig, az, hogy megerte-e, mas kerdes. ha most vennel egy 4 magost, annak is hasonlo sorsa lenne, egy csucs geppel mindig ki lehet huzni sokaig, persze bizonyos kompromisszumokkal.

    a 64bit: a 64bites win-ek is siman lekezelik alapbol a 32 bites progikat, driverek eseteben vannak csak problemak, de ma mar ez sem akadaly.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák