Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz tibcsi0407 #663 üzenetére

    Megszoktam már nagyon G6-on az AOD-t, sokkal jobb egy villogó LED-nél, bármikor csak ránézek a telefonra és látom mi az ábra. :) Csak annyit kellene megoldani, hogy vándoroljon a megjelenített infó, hogy ne égjen be, szerintem AMOLED-en nem fogyasztana még annyit sem, mint a G6 kijelzője, pedig az sem olyan nagyon sokat.

    Timer: Nekem is szóról szóra ezt írta, aztán egyszer csak csengetett a futár.

    ollie: Pont ezek a kiegészítő dolgok azok (meg persze az ár), amiért nem veszek Samsungot. Próbálják belezsúfolni a funkciókat, amik nekem nem kellenek, és nem is lehet őket törölni vagy teljesen kikapcsolni gyakran. Az LG-nél is idegesít, hogy kikapcsolhatatlanul időnként dobja az üzenetet, hogy optimalizáljam az idióta appjukkal a telefont. Nem kell, köszi :N

    más: Az is jó lenne, ha az alert slidert be lehet ne úgy állítani, hogy ne a rezgő meg néma módot állítsa, hanem a DND-t, mert így kb teljesen haszontalan számomra, rezgőre soha nem teszem a telefont, a teljesen néma meg kicsit overkill. Jobb lenne egy olyan felállás, hogy normál - priority - silent. Régen így volt, aztán (talán Oreo óta) már nem :N

Új hozzászólás Aktív témák