Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SipiBcs

    őstag

    Sajnos valóban igaznak tartom, hogy a butábbik felét az emberiségnek önmagától kellene megvédeni valamilyen szinten, akár törvényileg is. Nem tartom jó dolognak, hogy akár magáncégnek, akár Állami szervnek ilyen hihetetlen adathalmaz a birtokába jusson és mint látjuk minden idióta, minden szokását, információját megosztja korlátok nélkül. Azt hiszem ha már ismerősöd fent van és megoszt rólad egy infót, akkor Te azt már nem tudod koordinálni, ergo attól, hogy nem vagy fent még terjed rólad adat bár a tudtod nélkül.

    Amikor bugyuta apu-anyu a gyerek születése előtt egy 3D-s ultrahang képpel csinálnak e-mail címet és FB adatlapot, akkor mit lehet várni? :U

    Nincs regisztrációm.... a fiamnak is megtiltottam.... a szüleimet pedig megkértem, hogy NE használják.
    Nem vagyok maradi, haladok a korral...... egyszerűen őket féltem önmaguktól.
    (a fiam osztálytársát majdnem kicsapták, mert valóban csúnya dolgokat írogatott az FB-n! Osztf. meglátta és balhét csinált. Lehet bíróság is lesz belőle)

    "Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Új hozzászólás Aktív témák