Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tarinitorpe

    csendes tag

    válasz bancsi87 #7535 üzenetére

    Üdv,
    Hát nem vagyok nagyon otthon a témában ezért azt kérném akinek jobb információi vannak irja meg bátran! Sztem a desire a legend és a wildfire nagyon nem egy kategória (most egyenlőre hagyjuk a defy-t). A desire-nek van a legkomolyabb vasa a 3 közül, de az új példányokat (ha jól vagyok értesülve) már nem amoled kijelzővel hanem slcd kijelzővel szállitjákmert az amoledből hiányvolt! De ettől elvonatkoztatva szép képe van sztem! A legend egy szép készülék épp elég komoly vassal meg ugye annak amoled kijelzője van, de ugye csak 600Mhz-es az a cpu, szóval jó-jó de nem egy 1Ghz-es desire, bár én úgy tudom hogy átlagos mindennapi használatban ez nem tűnik fel mert a sense nagyon jól optimalizált (egyszer volt a kezembe és akkor nekem nem tünt fel hogy lassabb lenne). De nyilván ha vmi cpu igényesebb dolgot akarsz csinállni előjön a hátrány! A wildfire a három közül a leggyengébb jószág, eleve a vas sincs a toppon, de sztem a készülék legnagyobb hátránya a relative csúnya kijelző. Szintén csak egyszer láttam ilyet de sztem nem mérhető egy legendhez vagy egy desire-hez, nekem nagyon látszódtak azok a pixelek!
    Na ugye maradt a defy nézzük a tényeket, a kijelző nem amoled de tűéles és igencsak fényerős lcd aminek kb olyan felbontása(854*480) van mint a desire(800*480), a vas sztem nagyon jó bár azt hozzá kell tenni hogy az alaphome nem jól optimalizált(akadozik, bár éppen elmegy szóval megszokható). Ami rajta van az nem egy sense, de egy kis utánna járással olyan homeot varázsolhatsz neki ami nem akadozik jól néz ki, csak utánna kell járni egy kicsit (jó pár app van erre), de az tény hogy az alap az elég vacak a sense-hez képest! Az egyéb szoftverekben is vannak bugok, de ezekre azért többnyire van alternativa a marketben, vagy reméljük hogy jön majd a javulás a frissitéssel. Szóval az igazsághoz hozzá tartozik hogy sztem a htc szoftveresen jobban áll sokkal! Viszont a defy ugye strapa(vagy inkább strapább mint a másik három), és árilag (ár/érték) is jobb szituációban van.
    Szóval én a defy-t javaslom neked a hibái ellenére mert egy nagyon jol összerakott telefon, pont jó vassal, és nagyon jó árazással ami a htc-ről nem mondható el! (Bár mit is várhatunk egy defy fórumban :D !)
    Tarinitorpe

  • DaDa

    senior tag

    válasz bancsi87 #7535 üzenetére

    Desire a csúcs, de drága...

    Legend nagyon jó, de kisebb kijelzővel (szintén nem olcsó)

    Wildfire felejtős, nagyon gyenge a képminőség, felbontás...

    Defy, nagyon jó és elérhető ár.

    Nekem Defy-m a páromnak Legend-je van. Nekem a Defy tetszik jóbban. A legend "nőiesebb".

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák