Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bancsi87

    tag

    válasz tarinitorpe #7539 üzenetére

    Köszönöm szépen a tartalmas választ :D

    Igen, olvastam, hogy a Wildfire felbontása elég gyenge a "nagy" kijelzőjéhez viszonyítva, kizárólag az ára alapján van benn a döntőben.

    Én úgy vagyok vele, hogyha már kiadok egy nagyobb összeget telefonra, az legyen megbízható, és olyan ami az elvárásaimnak maximálisan megfelel. Az előző telómat 6 éve vettük, 85k volt, a mai napig tökéletes. Nem szoktam sűrűn cserélgetni, ezért is keresem a megfelelőt.

    A Defy volt eddig az abszolút befutó ár-érték arányát tekintve, ám a Desire ára is 100k alá esett, így fontolóra vettem, hogy mi lenne ha... Pár hónap múlva már hátha lehet kapni elfogadható áron...

    Csak ugye olvastam az XT720-nál is hogy nem fejlesztik tovább rá az Androidot. Ettől félek egy kicsit a Defy esetén is, mert oké, értem én angolul is, de csak jobb a magyar, nem beszélve a különböző bugok kijavításáról.

    De ha lehet tuningolgatni, és buherálni a Defy-t, akkor mellette fogom letenni a voksot. Tech leányzó vagyok, bármire képes vagyok :D

    DaDa

    Köszönöm szépen a válaszod!
    Kinézetileg nekem őszintén szólva mindegy. Úgy láttam amúgy, hogy a Legend nem készít olyan szép képet, mint a Defy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák