Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz Laacko #11606 üzenetére

    Most az van rajta.
    -Érzésre gyorsabb mint a 2.1
    -A quadrant néha mért 1200 körül, de volt hogy 970 jött csaki. Mindkét szélső érték 900Mhz alap-gyári órajelen történt.
    -A dialer one végre tudja rendezni a neveket család neveket előre rakva. (Pisti Zács helyett Zács Pisti)
    -A bluetooth modul végre tudja kezelni voodoo ráolvasás nélkül telibe a bluetooth-os billentyűzetet. A füles természetesen működik.
    -OpenVpn még küzdés van vele, de ez az átlagusereknek ambivalens.
    -SetVsel Marketes felejtős.
    -Egy két app-nak a froyos változatát kell telepíteni.
    -Boot után kb. 160mega szabadot mutat a system panel.

    Tapasztalás egyéb:
    -Az eredeti launcher pro-t érdemes rajtahagyni, én GO launcher Ex-et raktam rá, no azzal lelassult érzésre.
    -Titanium backupba mentett 2.1 -es appokat talán nem érdemes visszaállítani 2.2 alatt.
    -System recovery fent van alapból a romban csak defy recovery néven.
    -Vipe telepítés elött, talán érdemes a cache partition-t is wipe-olni (törölni). (Csak az sbf flashelése elött)
    -Ha fönt van a Pays vagy bármilyen 2.2 rom. A system recovery nyitóképernyőjén túljutni csak a Hangerő fel és le gombjának egyszerre történő lenyomásával lehet (Hiába tapizod a jobb alsó sarkot)

    Más: Ez a datasaver opció engem is megszivatott. El nem tudtam képzelni miért csak wifiről tudok letölteni a Marketről. Persze nagy okosan biztosan a legelején kipipáltam na azért.

Új hozzászólás Aktív témák