Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hallador #30 üzenetére

    A hozzászólásomra adott válaszodat csúsztatásnak érzem. Én leírtam a konkrét tapasztalataimat. Nem azt írtam, hogy a nagyvilágban így meg úgy mi van (szerintem), hanem azt, hogy akkor és ott mi volt az én környezetemben.

    Az, hogy látatlanban megkérdőjelezed a volt kollégáim tanulni akarását/tudását esetleg azt, hogy én fel tudom-e mérni, hogy mi volt a viszonylag szűk környezetemben, az eleve nevetséges. Utaltam rá, hogy fejlesztők voltak a kollégáim mindenhol. Viszonylag fiatal csapat, nagy nemzetközi szoftverprojektek, nem "Jóskapista BT-nek tákoltunk honlapot 100-ért".

    A desktop Linux pedig fejlődött és javult, de a Linux desktopra való bevethetősége még mindmáig problémás, a fő problémák pedig még mindig ugyan azok mint mindig: amellett hogy a platform széttöredezett azok a nagy szereplők akik munkát ölnek a Linuxba elsősorban nem abból a célból teszik, hogy a Linux legyen a next gen deszktop platform, hanem hogy legyen egy platformjuk ami futtatja a saját (gyakran fizetős) szerveralkalmazásaikat vagy infrastruktúrájukat anélkül, hogy egy konkurens cég platformjának lennének kiszolgáltatva.

Új hozzászólás Aktív témák