Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bambano #41 üzenetére

    Ne röhögtess, hogy most 12 évvel később megszakérted, hogy milyen balek voltam, anélkül hogy tudnád mit próbáltam ki és mit nem és hogy mi volt a konkrét hiba.

    itt meg azt a hibát követed el, hogy egy-két rendszergazda döntése miatt a linuxot marasztalod el, nem a rendszergazdákat.

    Elmarasztaltam a Linuxos rendszergazdákat is és magát a Linuxot is, amely root jog ide vagy oda szerintem és alegtöbb akkori kollégám szerint is kevésbé volt alkalmas a feladatkör egy jelentős részéhez mint a Win.

    tévedés, én a "tiltakozom, hogy olyan beszél hülyeséget a linuxról, aki nem is látta" fajta rendszergazda vagyok.

    Te inkább egy beképzelt rendszergazda vagy, aki nyilván sokkal pontosabban tudja, hogy a dolgozónak (aki közvetve az ő bérét is termeli) pontosan milyen feladatai vannak, milyen eszközökkel milyen munkamenetet valósít meg mint maga a dolgozó és teljesen meg van róla győződve hogy az amit ő nyújt a legalkalmasabb a feladatra.

    ne nyilatkozz azokról a cégekről, ahova nem mentél.

    Kettőnk közül én arról beszéltem amit személyesen tapasztaltam. Te pedig arról beszélsz, hogy én szerinted -és itt fogalmad sincs sem arról hogy milyen feladataim voltak- meg sem tudom ítélni, hogy a saját munkakörnyezetemben hol voltak problémák. Ugatsz bele a vakvilágba

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák