Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz joysefke #35 üzenetére

    "Nyilván nem jutott volna eszébe senkinek a szerveralkalmazásokat WinXP-n futtatni": a kliensalkalmazások se futottak rendesen xp-n. dolgoztam egy helyen, ahol az xp hálózati átvitelét a 40x-esére tudtam gyorsítani úgy, hogy a linux szervert hozzáhangoltam az xp elbaltázott hálózati rendszeréhez.

    "Egy vacak media playert nem tudtam a csodagépre feltenni": ez a te hibád. aki nem ismeri a linuxos linkert, az így járt.

    "meg nem volt root jogunk. Ehhez képest a Windows XP rendszerek, ahol mindenki admin volt ": rotflmao, tehát az adminként hajtott xp jobb volt, mint a júzerként hajtott linux, és ebből te azt a következtetést vontad le, hogy a linux rossz, nem pedig azt, hogy a root hozzáférés hiánya akadályozott? ebből mindjárt látszik, mennyire megalapozott a linuxot elítélő véleményed. hint: semennyire. rotfl.

    "Az hogy melyik programban milyen a keresés ikonja": az értő olvasást bírók képesek megkülönböztetni a shortcut kifejezést az ikontól. példa: egyik ms alkalmazásban a keresés az ctrl+f volt, a másikban ctrl+k, stb. ezek olyan alapvető hibák, amiktől normális helyen nem engedik be az ajtón az elkövetőjét. most arról még nem beszéltem, hogy a word szövegszerkesztésre tökéletesen alkalmatlan (volt), bezzeg vírusok futtatására...

    "Lehet hogy hihetetlen, de nem Marika nénik gyülekezete volt a cég.": így van, hiszen normális esetben Marikanéni nem adminként windózol.

    "Hogy mi lett utána azt én már nem tudom.": az lett utána, hogy te maradtál windowson, és ez jól is van így, egyel kevesebb hülye kérdés a linux topicokban. csak azt kellene megszokni, hogy nem szólsz be olyan kérdésekben, amiket ha megkapargatunk, kiderül, hogy valójában fogalmad sincs az egészről.

    te használod a w10-et és nem jársz a linux szaktopicokba, én használom a debiant és nem járok windows szaktopicokba. mindenki jól jár.

    csak nekem mindig olyan fura, hogy 1993-ban már debian előtt ültem, és azóta is kizárólag (na jó, volt egy kis decwindows is), ezt használom, és a windows fanok folyamatosan azt magyarázzák nekem, hogy nem is.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák