Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz dabadab #150 üzenetére

    A CD-rol siman be tudom grabelni barmilyen formatumba :)
    Ez papirkonyvnel nem megy ilyen egyszeruen (megoldhato, de baromi maceras).
    Es en nem veletlenul probalom eroltetni a 'papir + e' megoldast, ha sikerulne a papirkonyvnel nem sokkal dragabban arulni igy egyutt, az lenne a tokeletes megoldas. Amig ez nincs, addig el kell donteni hogy papir- vagy elektronikus verziot vesz az ember. Bizonyos koltsegeket mindket esetben meg kell fizetni (az iro dija, lektor, a kiado profitja, az ertekesito koltsegei, profitja, AFA, stb), tehat az hogy letoljuk ingyen az e-bookot mert 'azt nem kell nyomtatni, nem kerul penzbe eloallitani' nyilvan nem igaz.
    Innen egyet tovabb lepve: ha azt mondom hogy megvettem a papirvaltozatot, ezert az ebook nekem 'jar', es jogom van ingyen letolteni, akkor miert foglalkozna barki is az e-konyvek eloallitasaval, ertekesitesevel? Nyilvan a papirverziohoz kepest tul sok pluszkoltseget nem jelent egy EPUB eloallitasa, de azert valakinek csak kell foglalkoznia vele.
    A papir + ekonyv verzio keves felarert ezt a problemat megoldana, a kiado epub-eloallitasi koltsegei szerintem megterulnenek, a kiadassal kapcsolatos koltsegeket (lasd fent) a vasarlo kifizeti, majd olvashatja akar papiron akar villanyon, mindenki jol jar.

    jogellenes, az igaz, de az is az, ha rendes, boltban megvett ebookodat a gepedrol feltoltod az ebook-olvasodra.
    ez mitol lenne jogellenes? megveszem a webshopban, kapok egy linket az EPUB-ra, feltoltom az olvasora es kesz, ez eleve igy is van kitalalva

Új hozzászólás Aktív témák