Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    Üdv itt mindenkinek. tegnap este óta tulajdonosa vagyok én is ennek a telefonnak. Elsősorban az audio képességei miatt vettem meg. Eddig egy iBasso DX 90-es DAP-ot használtam zenehallgatásra, de azzal az volt a bajom, hogy rengeteg bejövő hívásról lemaradtam, zenehallgatás közben nem vettem észre, ha kerestek. Volt egy kitérőm, de holtvágánynak bizonyult, Meizu Pro 5. A hangminősége nem hozta a várt szintet. Ennek a telefonnak a hangminősége messze jobb a Meizunál. véleményem szerint. Igaz, a DX 90 szintjét nem éri el, legalábbis így, első benyomásra, de ezt nem is vártam el. Az egy cél eszköz, csak az audio miatt fejlesztve. Kondik, jó minőségű erősítő van benne, helyszűke miatt be sem férne egy telefonba egy olyan elektronika. Ennek ellenére sem okozott csalódást a telefon hangja, hiszen itthon hangfalakról hallgatok zenét, és úton, munkahelyen, zajos környezetben, úgysem tudom maradéktalanul kiélvezni a nyújtott hangminőséget. Egyébként is, még tesztelgetnem kell, ahhoz kevés alkalmam volt hallgatózni, hogy szilárd, véleményem lehessen. Hallgatózáshoz egy Sennheiser PXC 450-es, egy Sony MDR 1000x, és egy Denon AH-D 7100-as fejhallgatót használtam, használok. Egyiket sem nevezném gagyinak. Igazából a Sonyval fogom igazán használni, a Denont nem fogom utcán használni, ahhoz túl nagy, na meg sajnálom is a sérülékeny mahagóni kagylókat. A Sony mellett szól az aktív zajszűrés, és a bluetooth képesség is. Ez a telefon és a Sony is támogatja az aptX módot, tehát esélyes, hogy jó minőségben szóljon zsinór nélkül is. Eddig ezt még nem próbáltam ki. Egyébként, igen, tudom, hogy a kábeles hangzás jobb, de kíváncsi vagyok erre is. Hátha...
    Viszont adódott egy kis problémám a PowerAmp-pal. Feltelepítettem Poweramp-alpha-build-704-et. Onnantól kezdve a Poweramp el sem indult. OK, letakarítottam, próbálkoztam a 703-al, de az meg fel sem volt hajlandó települni. Van ennek valami trükkje?
    A telefon egyéb tulajdonságai igazán jók, tetszik. Eddig amoledes kijelzővel szerelteket használtam, és tartottam a képminőségtől. Nos, nincs vele bajom. Talán annyiból lenne jobb az amoled, hogy kisebb lenne a fogyasztás. Igazi hibának csak a root lehetőségének hiányát látom, de remélhetőleg idővel ez is megoldódik.

Új hozzászólás Aktív témák