Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rybank

    senior tag

    válasz ViZion #157 üzenetére

    Bármi is hangzott el. A Linux egy élhető alternatíva, egy járható út!

  • W666W

    tag

    válasz ViZion #157 üzenetére

    de ezeket w7 alá sem könnyebb behegeszteni driverek híjján.

    Ez azért ebben a formában nem egészen igaz... ;]
    Kicsi csúsztatás van a dologban igaz 1995 elötti vasaknál tényleg "macerásabb " a dolog..

    De nem érdekes az , hogy a LINUX ma már eljutott egy olyan szintre hogy nem csak "kockafejü" számtech zsenik tudják csak használni ????
    Holott az elején még a Linuxfanok nagyban hirdették a különcségüket meg csak parancssor forever meg gonosz Windows stb stb..Most meg az Ubuntut lehet windows alól mellé alt oprendszernek telepíteni..Gyakorlatilag az UBUNTU egy EXT 2 fájlrendszeres Windows..annyi a különbség hogy más a fájlrendszer és ingyenes..Minden de minden már "szinte" windows..Bármennyirre is akarnak különbözni egyre jobban Windows lesz..akaratlanul is...
    Ugye most már van prog center stb stb Központi frissítés mint a Winfosban meg minden egyéb..ja hogy itt a jobb felső sarokban van a kikapcs gomb nem az alsóban .. ;] ;]
    Ja igen itt nincs vírus mert olyan kicsi a desktop részesedés hogy értelmetlenség írni rá..de ez a legnagyobb veszélye is a nyílt forráskódnak, hogy ha adja isten és legyen 50% nyi desktop részesedése a lINUX nak akkor bizony pont az open source licensz miatt szerintem baromi nehéz lesz a hibajavításokat naprakészen tartani..Most még elviselhetö ha egy fejlesztő a progiját mondjuk 2 havonta Hegeszti ha baj van..De akkor mi lesz ha day hibát kéne kijavítani és a hiba miatt sok user kerül bajba ?????

    DE ez még a jövö zenéje kb 10 év.... :K

    Na jó megyek vissza Ubuntura Hangot "csinálni " ;] ;] ;]

  • julius666

    addikt

    válasz ViZion #157 üzenetére

    Már régóta nem találkoztam wifi és mobilnet problémával

    Kinek mi a tapasztalata.
    Én meg minden egyes alkalommal ahányszor nekiugrottam (3 teljesen különböző gépen próbáltam eddig, ebből csak egy volt réginek nevezhető). És igen, napokat fórumoztam de nem találtam/jött megoldás. Most én voltam szerencsétlen, vagy te szerencsés? Elég nehéz lenne megválaszolni objektíven, a rengeteg fórumos hibabejelentés engem támaszt alá, a kérdőív téged (reméljük nem kozmetikázott és ténylegesen reprezentatív).

    A kalóz témában egyet kell értenem, akinek nem fér bele a win az használjon linuxot. A semminél több, sőt. Ellenben utána lehet számolni éves szinten / naponta mennyibe kerül egy win (mondjuk egy home), azért akinek nincsenek a napi betevővel gondjai az ne mondja már hogy nem fér bele. Mo.-n sem. Pláne ha azt nézzük, hogy csak a jellemzően sikeres, 6 évente kijövő verziókat vesszük meg. Vagy ha OEM Windózról van szó.

Új hozzászólás Aktív témák