Keresés

Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz MK VII #1283 üzenetére

    zért nagy valószínűséggel vissza fogom kapcsolni a reklámmentességet ezen az oldalon is előbb-utóbb. Sajnos.

    vagy esetleg előfizetsz.

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz MK VII #1283 üzenetére

    Pontosan.

    A legjobb az lenne (bar nem tudom, hogy ez kivitelezheto-e egyaltalan), ha internetszoltato oldalon lenne opcionalis szures felárért, ami minden oldalon minden reklámot kiszur, aztan a felárként befizetetett penzt kiosztana a szolgaltato a latogatott honlapok tulajdonosai kozott. Peldaul lehetne ilyen az internetszolgaltatoi arlistaban, en kifizetnnem az extrat:
    "Korlatlan internet-hozzaferes, 50Mbit/sec sebesseg, reklamokkal - 5000forint/ho"
    "Korlatlan internet-hozzeferes, 50Mbit/sec sebesseg, reklammentesen - 10000forint/ho"

    De a legislegjobb az lenne (persze ez aztan vegkepp nem tudom hogy lenne megvalosithato), ha az adott website-ok meg sem probalnak kikuldeni a reklamot, ha a felhasznalo (felárért) kijelentkezett a reklamokbol. Ezt kellene valahogy a net alapjaiba beepiteni. Mert jelenelg csak az van, hogy websiteonkent (mar ahol egyaltalan van ilyen opcio) kell regisztralni es fizetni kulon-kulon a reklamentessegert (illetve extra opciokert, peldaul hogy hozzaszolhass egy forumhoz). Nyilvan nem lehet minden letezo oldalra regisztralni... Nekem szemely szerint mar igy is tobb mint 200 website-regisztraciom van, ami 200 jelszavat jelent. (Szoval jelszo helyett is ki kellene talalni valami mast.)

Aktív témák