Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz PitbullStyle #1694 üzenetére

    Valahol igazad van, de egy dolog fölött úgy tűnik elsiklottál: az, amiről az eredeti kérés szólt (maga a cikk), és az amivé a hozzászólások egy része fajult, az két külön dolog. A cikkben például sehol sem szerepelt a "potyautas" szó...egy udvarias kérés volt, elmagyarázta a kérés hátterét, nem volt benne semmi "passzív-agresszív" motívum. Aztán hogy egyesek milyen vélt vagy valós hatalmat véltek ennek következtében magukénak tudni, és ebből milyen elburjánzott kaszabolás lett, az egy másik dolog...
    ...és igen, Parci is kicsit elragadtadta magát sajnos...gondolom rosszul esett neki hogy egyesek valami elképesztő műsort vágtak le arról, amibe ő gondolom apai-anyait belead évek óta (feltételezem a szerkesztőség többi tagjával egyetemben). Lehetett volna diplomatikusabban? Biztosan. Érthető hogy ennek ellenére nem sikerült? Szerintem nagyon is (én pl.könnyen okoskodok, mert nem az én dolgaimban próbálták "finoman" (szögesbakancs láncfűrésszel) vájkálni...hasonló helyzetben megnézném ki hogy reagált volna).

    Legyünk belátással egymásra. A cikk hangvétele szerintem megfelelő volt, egy udvarias kérést fogalmazott meg...térjünk vissza ehhez, és legyen inkább ez a kiindulási alap a továbbiakra nézve... :R

    ***Parci megelőzött***

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Aktív témák