Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Most tényleg csak viszonyítási alapként írom: Magyarországon, az én városomban is sok-sok milliós EU támogatást kapnak, vidéki turizmusra, szállítmányozásra vállakozók. Vissza NEM térítendő támogatásként. Csak azért, hogy mindenki értse... nem mindenki akiből vállalkozó lett, hanem csak a szerencsések. Ők viszont sorozatosan évről évre.Kvázi ajándékként kapják a munkagépeket, mert igaz, hogy csak arra költheti el, de ki az aki így nem tudna vállalkozni? Nagyon szívesen én is nyitnék fuvarozó céget például, ha minden évben kapnék egy-két kamiont ajándékba. Érdekes, hogy itt olyan dologért vannak páran kiakadva, ami nem kerül nekik semmibe, de az Uniós lóvé, amit kap xy milliárdos, ami végső soron az adóforintjainkból jön - meg úgy eleve egy diszkriminatív dolog szerintem - azért nem egy a csörtetés. Itt egy olyan cég kért annyit, hogy az Adblock Plust az oldalon kapcsoljátok ki, amelyik tudtommal nem szakít uniós százmilliókat, de már majdnem forradalmi hangulatot csinálnak páran, meg az is gyanús - újoncok -, hogy egyesek kamureggel osztják az erkölcsöt.

Aktív témák