Új hozzászólás Aktív témák

  • bnoe

    tag

    válasz eladogeppc #5692 üzenetére

    Szia én azért másztam rá a preview körre mert akadt sokszor a telefon, pld edge nem töltött be, skype ha hívást kezdeményeztem akadt stb. Elméletileg erre a körre azok a frissítések jönnek amelyeket amúgy is megkap az ember ha nem insideres, csak pár héttel hamarabb, vele együtt az előző rendszer hibajavításai is. Elégedett voltam vele. Azért hagytam abba az insiderezést mert a telefont nem ismerte fel a laptop, de mint kiderült ennek semmi köze nem volt az insider vonalhoz, nem insideresként is ugyanaz volt a gond, drive gond volt a laptopon azóta megoldódott. Most nem insideresként a legutolsó frissítéssel is teljesen jól megy. A camerának volt egy ideig, hogy sárgás képeket lő, ez most csak minimális az előzményekhez képest. A fb messenger 12mp alatt nyit csak ☺ , nincs videocall rajta. A whats up ok, viber is, edge is teszi a dolgát, néha belassul telefon ki be kapcs segít nálam. Az elmúlt 1 évben volt többször, hogy el akartam adni...mert pld nem tudtam felvenni a hívásokat, vagy skype kitörölte a skype contactokat most semmi ilyen nincs...a gps a gyárit használom pld...nincs gondom vele de én ezt ritkán használom sok tapasztalatom azért nincs vele...a kijelzője nagyon szép a telónak, nillkin üvegfólia van rajta és egy piros mozo tok, így elég szép minőségi érzetet ad a teló.

Új hozzászólás Aktív témák