Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Kansas #202 üzenetére

    Na, mire bejött az ebéd frissült az oldal. Kapsz még egy utolsót, aztán hami és csókolom.

    Az megvan ugye, hogy magadnak mondasz ellent?

    Igen, azt látom, hogy ezt írod, csak nem látom hol is van az ellentmondás.

    Mire föl várod tőlem a te szakmai tudásod feltétlen elfogadását, miután kifejtetted, hogy te sem fogadod el a gyártókét?

    Mert a gyártó honnan a véreresből tudja, hogy nálad a szobában milyen a világítás? Ezt szerinted majd előre le fogja neked gyártani a Win meg a Dell meg az AMD? :P Meg majd adott VGA-hoz és rendszerhez illesztve kapod a monitorodat is? Bakker, legalább egy 10 percet olvass már utána miről ugatok. Egy before-after profilozásnál megnézném az arcodat azért.

    Igen, én optikushoz járok, nem otthon gyökölöm ki hogy mi a jó az én szememnek... az így megy.

    Innen látszik, hogy totálisan write only módban vagy. Leírtam, hogy kolorimétert használok. Jelen esetben én magam vagyok az optikus. Pedig csak egy kicsit kellett volna figyelni szájtépés helyett megint.

    Örülök is neki, bár anno mikor a főnökömnek szóltam, hogy legyen szíves kivenni a standby beosztásból, az kicsit fájt a pénztárcámnak, de valamit valamiért...

    Akkor örülj neki. Csak irreleváns hülyeségeket mint érv ne hozz fel, mert nincs értelme. Na, kellemes ebédet. Viszont látásra.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák